פרטי האירוע

ארוחת שף בחשיכה – עינב אזגורי

לרגל ה-Blind Day - יום המודעות לקהילת האנשים עם עיוורון ולקויות ראייה בישראל - השף עינב אזגורי, הנחשב לאחד השפים המובילים בארץ, מתארח במטבח של מסעדת ה'בלקאאוט', מסעדת החושך היחידה בישראל!

אחרי ההצלחה של "בר א וין", "קפה נורדוי" ומסעדת "הבושוויק", כיום אזגורי עובד כשף הראשי של מסעדת הדגים "יוליה" בנמל ת"א. עינב נחשב לאחד השפים הישראלים המוערכים ולכזה שיוצר ועושה ממיטב חומרי הגלם קלאסיקות חובקות עולם מדויקות ומעוררות תיאבון. בין הקלאסיקות ישנן מספר מנות שהפכו כבר למנות דגל המזוהות עימו כמו למשל עוגת הגבינה הבסקית, מנת המוס פרמזן וסלמורחו – מנה נפלאה, יפהפה ומאוזנת מבחינת טעמים שהפכה די מהר למנה שסועדים מגיעים אליה ואפילו לעיתים קרובות גם מצלמים לרשתות חברתיות. ענן מוס פרמז'ן אוורירי, מרק ספרדי קליל ותיבול מעט עקצני שמשלים את הביס למושלם. עוד דוגמא ליצירה חכמה על קלאסיקות של השף עינב אזגורי.

הארוחה בנויה מתפריט קבוע שייעשה במיוחד עבור הערב, בהתאם לחיבור האישי של אזגורי עם המקום. הארוחה מורכבת מ-4 מנות לכל סועד (כולל קינוח).
מומלץ להעשיר את הארוחה ביינות שהותאמו במיוחד לתפריט (בתוספת תשלום).

סידורי ההושבה במסעדה גם הם ייחודיים:
מכיוון שכל המלצרים שלנו הינם לקויי ראייה או עיוורים, השולחנות במסעדה מסודרים בסדר קבוע מדי ערב על מנת להקל על התמצאותם. לפיכך ישנם מצבים בהם שולחנות של עד 7 סועדים יסעדו ביחד עם סועדים נוספים באותו שולחן. בנוסף, שולחנות של 7 סועדים ומעלה עלולים להתפצל למספר שולחנות. 

מה מותר/אסור להכניס לחלל המסעדה:
המסעדה בחושך מוחלט והכניסה לחלל החשוך עם פלאפון, שעון המפיץ אור או כל אמצעי תאורה אחר אסורה בהחלט. לפני הכניסה לחלל החשוך תקבלו מפתחות לתאים אישיים.

למסעדת בלקאאוט תעודת כשרות חלבית – רבנות תל אביב.

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים